Lokalizacja

Łukasz Psonka

ulubione gry: Freestyle, Street/Futsal
miejscowość:Koziegłowy
województwo:śląskie
offline


Osiągnięcia

Nie podano

Zdjęcia (8)

Franek Freestyle Freestyle Lebioda Wywiadzik Mobillki Boisko Pyrzyce Pokaz

Filmy (2)

Streetsoccer w twoim mieście Poznań Polish Freestyle

Ostatnie posty na forum napisane przez Łukasz Psonka


Temat: Piłeczka do free :)
Nie warto szukać rozmiaru 4.5 bo jest wiele dobrych piłek , we freestyle dużo graczy np gra adidas meczowkami.

Temat: Wybór piłki
Cytat: miriam (2016-04-07 07:32)
Witam wszystkich i podbijam stary temat. Chciałam Was prosić o pomoc bo sama o piłce nożnej nie mam pojęcia. Szukam piłki na prezent dla chłopaka, zimą gra w piłkę na hali, a wiosną/latem głównie na Orliku. Czy są piłki, które nadają się i tu i tu? Czy ewentualnie jesteście w stanie zaproponować jakiś model na przykład stąd: http://futbolsport.pl/pilki/553/produkty/ byłoby idealnie zmieścić się w około 100 zł. Widziałam tam niektóre modele po 300-400 zł, które raczej przekraczają moje możliwości. Z góry dzięki za pomoc :).

Ogólnie nie ma piłki na hale i na boisko ale napewno bardziej przyda się taka normalna na mecze ,na hale piłki się tak nie odbijają i tylko tam jest frajda z takiej piłki.
również polecałbym adidas albo nike to jednak najbardziej znane marki, każda piłka będzie dobra jak prezent od dziewczyny:) ale ja bym polecał tutaj http://allegro.pl/pilka-nozna-nike-club-…6120078766.html ten model daje radę nagrywaliśmy specjalnie poradniki z piłką https://http://www.youtube.com/watch?v=5UeWFOebBYY

Temat: Skills Only - Randall Do Rosario | Keepin it Simpel