Elastico (20 postów)

Edytuj
[center:fa3a507015]obrazek [/center:fa3a507015]
Edytuj
w sumie to mi sie udaje xD ale nie 100 % :/ ciagne noge pierw w prawo a pozniej nagle w lewo i czasem mi podskakuje :P
Edytuj
Trik w miarę łatwy.. Ja robię szybki ruch nogą gdy prowadzę piłkę i mam koło stopy . To moja rada. Tylko nie machać za szybko bo nie wyjdzie.
Edytuj
Trik w zasadzie bardzo prosty. Zawsze sie udaje. Kedys myslalem ze Ronaldinho to z kosmosu jak to umie a teraz to nic nadzwyczajnego . Pozdro ;-)
Edytuj
Cytat: Daniel
Trik w zasadzie bardzo prosty. Zawsze sie udaje. Kedys myslalem ze Ronaldinho to z kosmosu jak to umie a teraz to nic nadzwyczajnego . Pozdro ;-)

no ja tak samo .Sądziłem kiedyś że to jest niewykonalne , a dosyć szybko sie nauczyłem .
Edytuj
Bo na pełnej szybkosci ten trik jest dośc trudny takto to prościzna, jak sie pokombinuje to można fajne ole zasadzic :)
Edytuj
Pamiętam jak to zobaczyłem myslałem ze to miazga i ze nigdy tego nie zrobie. Jednek po ok. godzinie zaczełem to robić. Bardzo skuteczne na sali, przy duzym tłoku. Gdy pomieszamy troche, można nieźle gościa skręcić. Ja raz zrobiłem Elastico, ze po drugim odbiciu, piłka poleciała za kolesiem i nie wiedział gdzie jest :P
Edytuj
Mój ulubiony trik zarówno na boisku jak i na hali :mrgreen: :mrgreen: Dość szybko można się go nauczyć ...
Edytuj
moim zdaniem kluczową rolę przy wykonywaniu tego tricku jest balans. żeby ciało poszło za nogą. jeśli opanuje się ten ruch - trick jest banałem.
Edytuj
udało mi sie po pół godzinie
Edytuj
Górnik.
Edytuj
Cytat: juzek (06-09-2008)
udało mi sie po pół godzinie

Fajnie xD a wiesz w ile minut cie spłodzili starzy??

Cytat: Arsen (06-09-2008)
Górnik.

Doktor,lekarz,listonosz,policjant ....

Elastico to dosc prosty trick ale fajne wyglada i skuteczny nawet.Mi tam wyszedl nie pamietam kiedy ale pare lat temu ;d rada dla poczatkujacych to róbcie w stone wewnetrzna na zewnetrznal xD jak ktos mnie zroumial to tak polecam robic bo ja tak sie uczylem i fajnie wychodzi .
Edytuj
Fajny trik, chociaż nie należy do bardzo trudnych trików. Przydaje się, ale jak często stosujesz na kolegach z podwórka to mało przydatne. Jednak warto się go nauczyć.
Edytuj
Czasami można spróbować na 3, elastico plus jeszcze raz na zewnątrz, dosyc trudne i prawe ie nieosiagalne ale dla chcącego nic trudnego;P
Edytuj
Kiedyś umiałem ten trik, ale miałem dłuższą przerwe i teraz go muszę opanować do perfekcji! ^_^
Edytuj
Dla mnie ten trick jest wręcz banalny
Chwila treningu i z wolnej nogi mam zajebiście szybką :cool:
Edytuj
Nauka tego tricku trwa 5 minut Umiem go bardzo dobrze :)

Porady:
Kopnij piłkę zewnętrzną częścią stopy o kąt 45 stopni, po czym szybkim ruchem kopnił piłkę zewnętrzną częścią stopy w 2 stronę
Edytuj
Ja opanowalem w kilka minut, ale zrobienie w ruchu i pelnej szybkosci to inna bajka.
Edytuj
Bardzo prosty i skuteczny trick,na początku miałem z nim problemy a teraz wychodzi mi bardzo dobrze.:)

Pozdrawiam.
Edytuj
Ekstra trick.

Jego trudność zależy od sposobu wykonania. Kopnięcie piłki na zewnątrz i z powrotem do wewnątrz jest łatwe, co innego jednolity ruch od początku do końca, czyli tak, że piła cały czas trzyma się nogi:)
Jeszcze trudniej jest wykonać go kilka razy double Elastico,triple... itd.
(Dla prawonożnych) Można także wykonać go inaczej.
Więc:
-kładziemy piłę i nogę maksymalnie z lewej strony(z przodu)
-szybkim i jednolitym ruchem wykonujemy długieeeee Elastico.
Dobry efekt, bo można otrzymać duży rozkrok przeciwnika i załatanie siatki, ole, panny, czy dziury(jak kto woli) jest łatwe.