Wybór piłki (4 posty)

Edytuj
Z tego przedziału cenowego to ja bym brał monte. Moim zdaniem gra się nią lepiej niż replikami. No chyba że oprócz free chcesz też normalnie pokopać w takim przypadku monta odpada.
Edytuj
zdecydowanie pierwszy link
top repliki to są klejone piłki i nadają się i do freestylu i do grania w piłkę.
Edytuj
Cytat: adino (2014-10-20 23:07)
Witam. Też miałem pewien dylemat odnośnie piłki. Ostatecznie zdecydowałem się kupić (w zeszłym miesiącu) montę [ też mam pomarańczową;] ] Jestem bardzo zadowolony z mojej piłki. To płótno jest naprawdę OK. Polecam Ci zakup tej piłki, bo naprawdę przyjemnie się nią gra. Aczkolwiek piłka swoją drogą, nie ma aż tak wielkiego znaczenia; ważniejsza jest determinacja i dążenie do sukcesu.

siemka, wiem, że nie na temat ale jeśli jesteś z międzyrzecza napisz mi prywatną wiadomość tutaj na forum kim jesteś skąd jesteś etc.
Też gram już dosyć długo razem z kolegą więc można coś razem popykać
Edytuj
Cytat: miriam (2016-04-07 07:32)
Witam wszystkich i podbijam stary temat. Chciałam Was prosić o pomoc bo sama o piłce nożnej nie mam pojęcia. Szukam piłki na prezent dla chłopaka, zimą gra w piłkę na hali, a wiosną/latem głównie na Orliku. Czy są piłki, które nadają się i tu i tu? Czy ewentualnie jesteście w stanie zaproponować jakiś model na przykład stąd: http://futbolsport.pl/pilki/553/produkty/ byłoby idealnie zmieścić się w około 100 zł. Widziałam tam niektóre modele po 300-400 zł, które raczej przekraczają moje możliwości. Z góry dzięki za pomoc :).

Ogólnie nie ma piłki na hale i na boisko ale napewno bardziej przyda się taka normalna na mecze ,na hale piłki się tak nie odbijają i tylko tam jest frajda z takiej piłki.
również polecałbym adidas albo nike to jednak najbardziej znane marki, każda piłka będzie dobra jak prezent od dziewczyny:) ale ja bym polecał tutaj http://allegro.pl/pilka-nozna-nike-club-…6120078766.html ten model daje radę nagrywaliśmy specjalnie poradniki z piłką https://http://www.youtube.com/watch?v=5UeWFOebBYY