Luki vs Łunek (11 postów)

Edytuj
https://http://www.youtube.com/watch?v=8AoEzXwBcB4

mile widziane opinie :)
Edytuj
jeśli uważasz, że Cię skrzywdzili to musisz być w chuj zarozumiały, a tak to można odebrać po tym, że temacik szybko zrobiony z dopiskiem o opinie
Żeby nie było, że nic do tematu nie wnoszę:
Dla mnie Łuki bezproblemowo wygrał :> pod każdym względem zaprezentował się lepiej.
Większa płynność, większa różnorodność, większe opanowanie, wyższy poziom praktycznie we wszystkich stylach (można by się spierać o air)
To długie kombo w air to jedyny plus, ale to zdecydowanie za mało żeby wygrać taką walkę.
Pozdrawiam
Edytuj
Salas może chciał opinie, bo bez wątpienia bardzo fajnie mu wyszła cała walka i się jara :)
Luki wygrał z dużym zapasem, więc chyba nie chodzi tu o jakieś rozstrzyganie
Edytuj
Cytat: Salasex (2013-10-16 19:52)
jeśli uważasz, że Cię skrzywdzili to musisz być w chuj zarozumiały, a tak to można odebrać po tym, że temacik szybko zrobiony z dopiskiem o opinie
Żeby nie było, że nic do tematu nie wnoszę:
Dla mnie Łuki bezproblemowo wygrał :> pod każdym względem zaprezentował się lepiej.
Większa płynność, większa różnorodność, większe opanowanie, wyższy poziom praktycznie we wszystkich stylach (można by się spierać o air)
To długie kombo w air to jedyny plus, ale to zdecydowanie za mało żeby wygrać taką walkę.
Pozdrawiam

nie uważam że mnie skrzywdzili bo to chyba jasne kto tu powinien wygrać ale w porównaniu z tym co pokazałem w tamtym roku na RBSS to z tej walki jestem zadowolony :) i dlatego chciałem się nią pochwalić. Jeśli ktoś odebrał to inaczej to przepraszam :) Pozdrawiam :)
Edytuj
Ostatnio dużo osób lubi się tak pochwalić...więc i ja odebrałem to tak samo jak Krzyś. To, że koleś prowadzący stwierdził, że walka była wyrównana i że, jakaś laska piszczała przy twoich setach mogło tylko pogłębić takie myślenie, ale werdykt był sędziów prawidłowy. Oczywiście nie ujmując ci umiejętności, zagrałeś bardzo dobrze.
Edytuj
Wstawiając filmik chciałem opinie co do mojej gry i moich wejść , stylu czy nie razi w oczy itp.. ale źle podpisałem pod filmikiem co mogło być odebrane tak jak piszecie :) stawianie się na jednym poziomie z Łukim było by lekko mówiąc głupie :)
Edytuj
no Łunek, patrzac na ta bitwe, ma sie wrazenie, ze oglada sie zupelnie inna lige, chodzi o kontrast miedzy Toba a Lukim, on ma to "cos" czego Ty nie masz... bo jesli mialbys takie flow jak Luki, wtedy decyzja moglaby byc trudniejsza dla sedziow... mimo wszystko widac progres od ostatnich lat :)
Edytuj
kurde panowie dajcie spokój mi się gra obydwu mega podobała :) ostatnio coraz mniej filmów zostaje wrzucanych tutaj więc myślę, że komentarze takie nie mają sensu Luki to klasa świato ale myślę, że Łunek zaprezentował się z dobrej strony i mógłby dojść wysoko jeśli trafiłby na kogoś innego i na pewno zapamiętam go za to, że zrobił pierwsze salto na LP w Polsce jakby nie patrzeć za co szacun choć akurat tricki takie akrobatyczne aż tak mnie nie rajcują jak flow w grze i płynnośc to jednak wymaga to trochę treningu i za to szacun każdy ma swoją drogę którą podąża we freestylu i to jest pięknę także graty za walkę !
Edytuj
Cytat: Galas (2013-10-18 01:53)
kurde panowie dajcie spokój mi się gra obydwu mega podobała :) ostatnio coraz mniej filmów zostaje wrzucanych tutaj więc myślę, że komentarze takie nie mają sensu Luki to klasa świato ale myślę, że Łunek zaprezentował się z dobrej strony i mógłby dojść wysoko jeśli trafiłby na kogoś innego i na pewno zapamiętam go za to, że zrobił pierwsze salto na LP w Polsce jakby nie patrzeć za co szacun choć akurat tricki takie akrobatyczne aż tak mnie nie rajcują jak flow w grze i płynnośc to jednak wymaga to trochę treningu i za to szacun każdy ma swoją drogę którą podąża we freestylu i to jest pięknę także graty za walkę !

2 salto :) Wczesniej zrobił na RBSS 2012 w walce z Kubą Kokotem :)
Edytuj
jeszcze napisz w której rundzie w której sekundzie i w co był ubrany
Edytuj
Łunek piękny postęp, do Lukiego jeszcze sporo brakuje, ale progress godny uwagi. Nie sądzę żeby podpis "mile widziane opinie" miał oznaczać zarozumiałość z jego strony, zresztą potem wyjaśnił. Propsy majster, oby tak dalej :)