World Championship 2010 MUNDIAL! typy (18 postów)

Edytuj
Piszcie w tym temacie wasze typy w tego rocznych mistrzostwach swiata, ktore odbeda sie w RPA! Ja przewaznie wybieram druzyny dopiero po fazie grupowej, ale licze na Argentyne, Hiszpanie, Holandie, Brazylie.
Edytuj
Argentyna lub Hiszpania ^_^
Edytuj
Hiszpania! Bo tam większość to Barcelona obstawiałbym jeszcze Argentynę.
Edytuj
Hiszpania !;-)
Edytuj
prócz Polski obstawiłbym Hiszpanie :)
Edytuj
Holandia Hiszpania Brazylia
Edytuj
Obstawiam Anglię, Portugalię, Wybrzeze Kosci Sloniowej, może Argentyna, Meksyk, Włochy... parę typów jeszcze mam, ale te najbardziej :D
Edytuj
Anglia i Hiszpania. Hiszpanie mistrzowie Europy, więc pokażą, że na ten tytuł zasługują. Anglia dlatego, że mają ciekawą kadre. Z czarnych koni obstawiał bym Urugwaj i Turcję, również mają dobrą kadre
Edytuj
Ja dodam jeszcze Brazylie, ktora jak dla mnie zawsze jest w formie.
Edytuj
praktycznie nie oglądam piłki nożnej, ale z tego co widzialem na zeszłym euro to holandia może zniszczyć ten turniej, tak jak nie cierpie futbolu to ich grę ubóstwiam
Edytuj
Włochy Portugalia
Edytuj
Ja tradycyjnie kibicuje japonczykom i holendrom:) Małe mają szanse ale lubie gre tych druzyn.
Edytuj
Ja chcialbym final Brazylia - Hiszpania i zwyciestwo Canarinhos wg mnie afrykanskie druzyny na polfinal nie maja co liczyc, ale fajnie jakby sprawily jakas niespodzianke... A wasze typy na krola strzelcow i MVP turnieju? Dla mnie krol strzelcow Robinho, a najlepszy pilkarz Iniesta albo Messi, zalezy jak pojdzie Argentynie
Edytuj
Moje typy to Anglia i Francja ale final bym obstawiał Anglia-Włochy ale i tak to sie nie sprawdzi xD
Edytuj
Taki dobry typ w mexyku ogarnia, chyba gra w srodku pomocy ''Blanco''
Edytuj
na moje mistrzostwa wygra ktos na kogo malo stawia 'swiat'.. mysle ze to moze byc meksyk badz paragwaj..
Edytuj
Ja po dlugich spekulacjach i zaskoczeniach stawiam na urugwaj i meksyk!! Minela swietnosc francuzow wlochow itp
Edytuj
Ja chciał bym zobaczyć mecz bazylia- Hiszpania i Portugalia- Argentyna.