Wasze Kluby gdzie gracie (23 posty)

Edytuj
Ciekawi mnie czy sami freestylerzy tutaj są czy freestelerzy piłkarze:) itd wiem tylko że Franek gra w piłkę a reszta
moim zdaniem nic nie przeszkadza freestyle z piłką nożną połączenie jak ktoś jest uparty to wszystko da się pogodzić tylko mniej kompa np:)
Edytuj
Aktualnie Olimpia(Seniorzy)- kl.A CzOZPN(2 miejsce), wcześniej 4 lata Rak
Edytuj
Klub SL Salos Sieradz :o , liga okręgowa :( lipnie trochę, ale c
Edytuj
Kiedyś futsal w Heiro Rzeszów II liga a teraz na trawce MKS Radymno V liga juniorzy
Edytuj
Ja gram obecnie w LTP Lubanie ( trampkarze).
Edytuj
Kks Kalisz, liga Wojewódzka
Od wiosny planuje zmianę klubu; )
Edytuj
Wiraż Chłopice - juniorzy starsi, A klasa. Ale wszystko idzie w dobrym kierunku i na pewno do okręgówki wejdziemy :)
Edytuj
Ja swojego czasu grałem w Pogoni Szczecin, ale to jako trampkarz, testy w GrossBartlof w Niemczech, lecz nic z tego nie wyszlo, bo wymogiem bylo mieszkanie tam w internacie+ dobra znajamosc niemieckiego;D pozniej Arkonia Szczecin i liga wojewodzka Nike Cup czy jakos tak, Pozniej testy w Hutniku Szczecin w seniorach, ale niestety kontuzja uniemozliwiła mi gre. Były wzloty i upadki, kontuzje i jeszcze raz kontuzje, ale mile to wspominam na stoperku grałem, bramki z glowy wpadaly czasami:) Ponoc byłem dobry... ale co z tego jak i tak nic ze mnie juz nie bedzie. Ale mysle ze free+ pilka to dobry pomysl, ale free tylko dla siebie nie dla "Gwiazdorstwa"
Edytuj
MOSP Jagiellonia Białystok
Edytuj
Ja przez chyba 4 lata grałem w klubie Wisłok Wiśniowa ['okręgówka'] w juniorach młodszych i starszych, bez większych sukcesów, ale teraz mam zamiar zrezygnować, bon ie wiem czy dam rade połączyć piłkę nożną i freestyle ;/
Edytuj
z tego co widze kazdy marzyl o karierze ale jednak jak przyjdzie juz prawdziwa piłka to ciężko piłka nożna to ciężki sport jak grałem to dużo kontuzji drobnych czy większych pozatym trzeba być twardzielem żeby przepychać się. Wole futsal jest mniej brutalny ale też trzeba zapierd... tylko o wiele gorzej z klubami tylko w miastach cos sie dzieje :) tak to glownie amatorsko
Edytuj
Ja jeszcze rok temu grałem w Czarnych Pruszcz . Niestety graliśmy tylko w okregówce mając pierwsze miejsce w tabeli . Dlaczego ? Bo żebyśmy mogli pójść dalej to jakość starsze roczniki musiały wygrać swoje a nie szło im to za dobrze . Dlatego też nie było przyszłości dla zespołu i powoli już się rozpada z tego co słyszałem ... A jeśli chodzi o to dlaczego zrezygnowałem to było sporo powodów takich jak ; brak sił i czasu , stracenie nadzieji na to że mogę zostać piłkarzem , strasznie upierdliwy trener , coraz cięższe kontuzje uniemożliwiające mi grę ...
Edytuj
Ja gram w w juniorach starszych "MKS Roztocze Narol"-V liga
Edytuj
SL Salos Szczecin, już 9 rok leci ^^ Narazie nie mam zamiaru zrezygnować.
Edytuj
przez 2lata grałem w GKS Górnik Łęczna jednak rok temu rzuciłem to i zainteresowałem się freestyle'm
Edytuj
10 lat grania:
MOSIR Jastrzębie
BESKID Skoczów
LKS Ochaby - z powodu szkoły...

W chwili obecnej czekam na operacje kolana, potem zaczynam ciężki trening i zaczynam spełniać swoje marzenia.
Chce spróbować czegos wyżej, nie bedę pisał gdzie dokładniej, zeby nie zapeszyć.
Edytuj
przez 3 - 4 lata grałem w victoria bartoszyce. przestałem chodzić do klubu z dwa lata temu, bo mi sie juz nie chciało :D
Edytuj
ja se gram czasem w klubie Huragan Jasionka, ale to czasem jak mi sie chce gałe pokopać to skocze na mecz
Edytuj
MKS Debrzno juniorzy B :)
Edytuj
Amatorska liga futsalu :)