Paweł Brożek idzie do Fulham! (11 postów)

Edytuj
Co sądzicie o tym transferze:)? Czy Brożek się tam rozwinie, czy raczej słuch o nim lekko przycichnie ?
Edytuj
W Anglii polacy az takich duzych sukcesow nie odnosza;) sądzę, ze albo bedzie siedział na ławie albo na trybunach.
Edytuj
Cytat: Matii (22 sierpień 2009 - 11:46)
W Anglii polacy az takich duzych sukcesow nie odnosza;) sądzę, ze albo bedzie siedział na ławie albo na trybunach.

a ja mysle ze fulham to dobre miejsce dla pawla, no ale jak bedzie zobaczymy... chociaz jak matii mowi, juz frankowski tam gral, a teraz jaggielonia :)
Edytuj
Piona, prawie każdy Polak co za granice jedzie, to potem słuch po nim ginie i teraz prawdopodobnie też tak będzie...
Edytuj
Bedzie siedział na ławie caly czas pewnie. Tak jest prawie z kazdym Polakiem który idzie do nowego zagranicznego klubu.
Edytuj
moim zdaniem brożek powinien się rozwijać w takich klubach, dostał taką szanse i myślę że jej nie spieprzy ;p
pozdrowienia :D
Edytuj
A moze mu się jednak uda zabłysnąć i będzie gwiazdą Fulham ?:) Zobaczymy...
Edytuj
cięzko mu będzie tam nie ma jak nie strzelasz to siedzisz nie patrzą ze kadrowicz polski jedynie Kuba radzi sobie zagranicą tak to cięzko mają
Edytuj
Mi Premiership i tak się dobrze kojarzy jeśli chodzi o polskich graczy, w końcu Dudek kiedyś był gwiazdą LFC, Kuszczak w ManU też czasami cos zagra :) myślę że ma szansę się rozwinąć i rozsławić polski futbol :D
Edytuj
Cytat: Ronnie (22 sierpień 2009 - 03:09)
Mi Premiership i tak się dobrze kojarzy jeśli chodzi o polskich graczy, w końcu Dudek kiedyś był gwiazdą LFC, Kuszczak w ManU też czasami cos zagra :) myślę że ma szansę się rozwinąć i rozsławić polski futbol :D

bramkarze....
oni jakoś dają rade za granica
Edytuj
no i Fabian w Arsenalu hehe ;p a co do Brożka to fajnie by było gdyby powiodło mu się tam, w końcu Fulham to niezły klub 7 miejsce EPL w ostatnim sezonie