Co sądzicie o meczu Lecha (11 postów)

Edytuj
Jak w tytule. Co sądzicie o dzisiejszym meczu Lecha?
Edytuj
Pierwsza połowa porażka, druga troche lepiej. Gubili się strasznie w obronie i atak pozycyjny nie szedł. A gol zostałstrzelony tylko z przypadku... Czekam na rewanż.
Edytuj
Cytat: Kubczyk (20 sierpień 2009 - 10:54)
Pierwsza połowa porażka, druga troche lepiej. Gubili się strasznie w obronie i atak pozycyjny nie szedł. A gol zostałstrzelony tylko z przypadku... Czekam na rewanż.

wszystko okaże sie w rewanzu 1:0 to nic ale dobrze ze strzelili zawsze pewniej
Edytuj
fart jak huj
Edytuj
pierwsza połowa lipa, w drugiej lepiej, gra do końca i szczęśliwy gol. ogółem słaby, mecz stać ich na wiele więcej.
Edytuj
kolejorz nie pokazał meega gry. Stać ich na więcej ;dd
W obronie mieli duże luki, zostawiali belgijskich zawodników bez krycia, z czego mogli stracić bramkę.
Goran Golik dla mnie powinien dostać czerwień za faul na Dirar'rze, a gdyby już grali w 10 to wynik byłby napewno niekorzystny dla nas.
Bramka fartem wpadła bo peszko dosrodkowywał ;dd ale najwazniejsze ze wpadla. hmmm 1;0 niewiem czy to wystarczy na Bruggie na wyjeździe ale najważniejsze, że nie stracilismy bramki :)
Edytuj
Pierwsza polowa nudna nic ciekawego sie nie dzialo dopiero w drugiej polowie zrobil sie mecz bylo kilka ciekawych sytacji ze strony lecha ale co z tego jak przewazał głownie brak skutecznoci , ta bramka ktora wpadal pod koniec meczu to byl fart, ale wazne ze maja zaliczke na rewanz. Rewanzowy mecz moze okazac sie ciekawy oby tak samo jak pod koniec drugiej polowy dzisiejszego to bedzie warto ogladac:)
Edytuj
Kolejorz nie grał na Bułgarskiej i jeszcze nie są przyzwyczajenie mniejsza ilość kibiców(mniejszy doping)a po za tym jak by nie Seweryn Gancarczyk
to by przegrali z 2:0:( więc mają szczęście że mają Peszke!
Edytuj
Nudny mecz, 2 połowa wcale nie dużo lepsza od pierwszej, cały czas miałem ochotę wyłączyć telewizor, ale myślałem, że może być akcja jak np w meczu Chelsea-Barca gdzie strzał Iniesty w 93' :D Trochę się zawiodłem :) Ale ważne zwycięstwo, może mieć duże znaczenie. Pozdro
Edytuj
Ja czekam także na rewanż .. Zawsze dobrze że strzelili chociaż tą jedną bramke ..
Edytuj
Lech totalne dno. Brugge też. Dla mnie mecz do bani.