Oficjalna piłka Euro 2012 (36 postów)

Edytuj
ja mam replike tej pilki;] wyglada jak ta pierwsza tylko z w tych kolorach
Edytuj
O żal brak słów na tą pilkę ...
Edytuj
Moim zdaniem to nie jest oficjalna pilka Euro 2012, zawsze oficjalne pilki mistrzostw byly prezentowane podczas losowania grup turnieju i nigdzie nie mowili o zmianie tej formuly, ale kto wie :D
Edytuj
Mam w dupie jaka ta piłka będzie, mecze mają być dobre :D
Edytuj
Na tym obrazku z maskotkami taka jest oficjalna piłka bo takimi replikami graliśmy na pokazie. Łatki takie jak w F50 z tego co pamiętam.Przynajmniej repliki takie były jaka meczowa będzie to zobaczymy.
Edytuj
fuuuuuuuuuu....
Edytuj
okropna ; D
Edytuj
Zwykła ' szmacianka ' xdd
Edytuj
Lipa bo piankowana chyba :(
Edytuj
Maskotki Euro 2012 też jakoś się przyjeły, może też i piłka się przyjmie.
Ale mam nadzieje, żę będą takie jak na zdjęciu ze strony 1.
Edytuj
Dobra wyluzujcie już. Raczej, że nie jest to oficjalna piłka ME, jest to jakaś zwykła piłka na potrzeby marketingowe. Oficjalna piłka wyjdzie za jakiś czas i na 99% będzie zaprojektowana i wykonana przez Adidas. Pozdro!
Edytuj
wlasnie nie rozumiem debilizmu ludzi, którzy piszą fuuuu itd.
od paru ladnych lat gra się tylko teamgeistami Adidasa, a teraz jakiś tępy redaktor chciał zrobić sensację i wstawił, że to niby oficjalna piłka, a wy to łykacie jak młode pelikany.
Edytuj
Gienia no nie wiem EURO 2004 - Adidas Roteiro, Mundial 2006 - Teamgeist, EURO 2008 - Adidas Europass, mundial 2010 Jabulani :D
sorry za offtop
Edytuj
pilka musi trzymac poziom panstw gospodarzy:P do dupy pilka jest bo do dupy drogi mamy:)
Edytuj
Ta z pierwszego zdjęcia napewno nie będzie oficjalna, przecież to wygląda jak szmata do siatko nogi
Edytuj
Cytat: warqula (2011-10-16 14:19)
Ta z pierwszego zdjęcia napewno nie będzie oficjalna, przecież to wygląda jak szmata do siatko nogi

Patrz z kiedy jest ten temat. Nie odkopuj.