Rywale Lech Poznań (25 postów)

Edytuj
Każdy tragiczny dla Lecha wynik to będzie kompromitacja dla polskiej piłki a nie tylko dla Lecha... Liga była grana raczej uczciwie i Lech w niej wywalczył prawo gry w Europie więc teoretycznie jest lepszy od innych klubów... jak Lech się skompromituje to ośmieszy całą ekstraklasę a nie tylko siebie.

Ale co ciekawe u niektórych bukmacherów od wystawienia kursu na dzisiejszy mecz kurs na Juve wzrósł o kilka, a u niektórych kilkanaście setnych (po europejsku) to znaczy, że ludzie obstawiają wyniki inne niż wygrana Juventusu...
Edytuj
To są tak zwane wariaty :) W BetClicku czy cos takiego jest Juventus 1.05 a na Lecha 9.50 bodajże :E Dziś o 19 będę patrzył jak polska piłka nisko upadła :)
Edytuj
Ale u niektórych buków było 1.05 właśnie już jest około 1.25 więc trochę było grane na X i 2...

Juve nic nie gra w lidze, w pierwszych meczach całkiem im nie idzie z tego co widziałem po skrótach więc jest nadzieja, że powalczą... Z Udinese też miało być ciężko a walczyli prawie jak równy z równym
Edytuj
Udinese to nie Juve to raz. Jest obecnie 2-0 dla Lecha czego się zupełnie nie spodziewałem, ale mecz sie jezcze nie skonczył. Ale moim zdaniem jak wygraja z Juve dalej jestem realista i z grupy nie wyjdą
Edytuj
Juve w porównaniu do Udine z tamtego sezonu nie robi aż takiej różnicy, że z Udine walczyli a Juve zmasakruje...
A mecz się skończył i najważniejsze, że okazało się to co było oczywiste tzn Turyn był dużo lepszy ale Lech zaprezentował się jako zawodowy klub piłkarski a nie stado amatorów jak to mogło by wyglądać po ostatnich wynikach kadry czy klubów w el. z Azerami itd...

a tak w ogóle to szkoda, tej straconej bramki przed przerwą bo zabrakło nawet nie umiejętności tylko szczęścia...