Rywale Lech Poznań (25 postów)

Edytuj
Grupa A
1. Juventus Turyn
2. Manchester City
3. Red Bull Salzburg
4. Lech Poznań
Warto na takie mecze:) obejrzeć fajna grupa juve i manu city mają troche gwiazd noi redbull to też dobry team. Jak oceniacie szanse:)
Edytuj
O jakich szansach mowa? :D Jeżeli jakieś są to bardzo małe...
Edytuj
o juz podane w odpowiedniej kolejnosci jaka bedzie na koniec :) Juve City Red Bull i Lech ;dd
Edytuj
lech ma szanse urwac pare punktow w poznaniu.. i moze jakas niespodzianka powiedzmy z redbullem..
Edytuj
Bilety z tego co wiem będą nie za drogie, ale na meczu każdy kibol Lecha powinien być!! Wiara umiera ostatnia:) Grupa trudna, ale ciesze się, ze zobacze z bliska alexa delpiero i buffona:)
:
Edytuj
Moim zdaniem Lech nie ma najmniejszych szans na wyjście ale podejrzewam że z żadnej grupy by nie wyszedł więc przynajmniej w Poznaniu Będzie Juventus czy Manchester City
Edytuj
Uważam ze z Man City i Juve mają małe szanse, a z Red Bullem mogą wygrać. Fajnie, że takie drużyny będą w Poznaniu. Jeżeli Lech wyjdzie z grupy to będę miło zaskoczony, ale wyjść z grupy w takim towarzystwie to było by ogromne osiągnięcie. Jako jedyny klub z Polski powinien zgrać na 120% swoich możliwości.
Edytuj
Ja jestem nastawiony pozytywnie, bo przy odrobinie szczęścia (remisy kolosów, wygrane z Red Bullem) i dobrej taktyki (jakiś remis, może wygrana z Man City/ Juve) to może nam się udać wyjść z 2 miejsca. Pamiętajmy o Wiśle, które pokonała FCB w sezonie 2008/2009, impossible is nothing. A przecież mamy podstawy pod wiarę, Lech (jak na polskie warunki) złej ekipy nie ma (nie patrzeć na ligę, musieli wcześniej zacząć sezon) w dodatku ma zdolną młodzież (świetny występ Dyrgasa w Pradze). Także życzymy powodzenia Kolejorzowi :)
Edytuj
Dybel to ześ sie rozpędził wygrana z red bullem - możliwe ale remis zwyciestwo City czy Juve ? Staryy :D Dzieki tobie mam duzo lepszy humor :D Jak my się już dogrywamy z AZERAMI jakimś Inter Baku to ty myslisz ze damy rade drużynie z Anglii czy...Włoch? I to nie są ogórki te druzyny :| Wisła pokonała FCB, ale czy FCB wyszło składem, który..2 lata temu zdobył LM? Nie pamiętam. Polska piłka jest jak titanic - topi się, a zabawa trwa dalej - coś takiego powiedział..Boniek? Tak? Ja nie jestem pesymistą ani opytmistą. Jestem realistą i jeszcze wspomnicie moje słowa, że nie wyjdziemy z grupy. Moim zdaniem - ostatnie miejsce co najwyżej 3 miejsce. Tyle.
Edytuj
Jeżeli Lech będzie miał taki duch walki jak za czasów Smudy i gry w pucharach to może coś zawojować. Bardzo mocni rywale, ale Salzburg jest do ogrania, a Manchesterowi City i Juve można urwać jakieś punkty u siebie (da się z nimi zremisować). Jedyny problem to brak skuteczności w ataku (Tschibamba i Krivets zawodzą) i Peszko, który nie zagra w pierwszych dwóch meczach (chyba?) bo UEFA nałożyła na niego jakąś karę. No a według mnie jest to najmocniejszy piłkarz Lecha bez którego gra wygląda słabo.
Edytuj
Kofi...plz' Urwać punkty Juve i City..u siebie? U SIEBIE nie możemy wygrać z AZERAMI heloł... i to jeszcze tak długo sie z nimi dogrywać. Ze Slazburgiem gramy chyba 30.09 u siebie. Jeśli urwiemy punkty któremuś z faworytów to...stawiam ci piwo.
Edytuj
Pożyjemy, zobaczymy!
Edytuj
Cytat: PchelaFree (27 sierpień)
Kofi...plz' Urwać punkty Juve i City..u siebie? U SIEBIE nie możemy wygrać z AZERAMI heloł... i to jeszcze tak długo sie z nimi dogrywać. Ze Slazburgiem gramy chyba 30.09 u siebie. Jeśli urwiemy punkty kt
Edytuj
Cytat: Dyzio (27 sierpień)
Pożyjemy, zobaczymy!

OSL,jak zawsze racja :)
Edytuj
Cytat: PchelaFree (27 sierpień 2010 - 06:03)
Kofi...plz' Urwać punkty Juve i City..u siebie? U SIEBIE nie możemy wygrać z AZERAMI heloł... i to jeszcze tak długo sie z nimi dogrywać. Ze Slazburgiem gramy chyba 30.09 u siebie. Jeśli urwiemy punkty któremuś z faworytów to...stawiam ci piwo.

Wku*wia mnie taka gadka jak Twoja, bo jeżeli kiedyś Wisła wygrała z Barcą (No fakt, że FCB miała zwycięstwo w kieszeni, ale wygrana sie liczy), a Widzew grał w Lidze Mistrzów z najlepszymi klubami jak równy z równym to jak Lech będzie miał szczęście i zacznie mocno pracować to może urwać punkty nawet Man City (drużyna z wielkim budżetem, gwiazdami, ale i tak nic konkretnego nie potrafią ugrać w lidze angielskiej). No popatrz jaki dziwny przypadek, że z Azerami nie mogli wygrać, a z Ukraińcami (którzy mają lepszą lige, 4 miejsce w sezonie 09/10, więcej aspiracji i ambicji do gry w pucharach od Azerów) jakoś wyszło...

A co do krytyki ligi azerbejdżańskiej to tam kluby mają naprawdę dużo kasy i za parę lat może tam się stać tak jak na Cyprze, że drużyny są o wiele lepsze niż kiedyś, zawodnicy sprowadzeni z czołowych klubów europejskich i drużyny w Lidze Mistrzów. No i pomyśleć, że kiedyś każdy bagatelizował cypryjskie drużyny...

PS. Co do piwa to spoko Zobaczymy
Edytuj
Cytat: WisniX (27 sierpień 2010 - 11:04)
Cytat: Dyzio (27 sierpień 2010 - 07:02)
Pożyjemy, zobaczymy!

OSL,jak zawsze racja :)

Ma się to coś::P
Edytuj
W tej chwili polska piłka jest na dnie, jakoś nie mam ochoty o tym mówić, bo w kółko wszędzie się o tym mówi. Piłka klubowa i reprezentacja... bez komentarza. Wątpię, żeby Lech coś ugrał w takiej grupie.
Edytuj
Będzie mega trudno coś ugrać, ale nie można od razu skazywać Lecha na porażkę. Piłka jest nieprzewidywalna i nie takie cuda się działy ; ) Co prawda kadrowo, to Lech może ssać jajka Manchasterowi i Juve, ale swoje będą musieli wybiegać i zobaczymy jak to się potoczy ; )
Edytuj
Kofi po tym poscie co napisałeś to nie jedno piwo - 5 :D Powtarzam Barca wyszła rezerwami - no problem ugrac punkty. Widzew grał w LM ale kiedy to było i kto to pamieta, i JACY ZAWODNICY GRALI ?!. Porównujesz ANGLIESKĄ PIŁKE(NAJLEPSZA LIGA NA ŚWIECIE !!!!) z Polską? City nie moze nic ugrać bo jest za dużo gwiazd - nie wszyscy sie rozumieją tylko...jakie drużyny grają w ANGLII a jakie u nas? Mocna Wisła 'BACH BACH KARABACH, z Azerbejdżanu' Kraków? Legia ' Vetra Wilno vel mamy najlepszych kibiców i stadionw Polsce' Warszawa? Czy Może Ruch'Gramy w pucharach, nie mamy budżetu, remisujemy z MALTĄ(!!) i nie chce nam sie daleko lecieć' Chorzów? Prosze Cię. Dnipro pokonaliśmy - ale my tego meczu nie wygraliśmy. Oni przegrali - taka moja aluzja. Co do City - znów. Miejsce w pierwszej 6 to zaden konkret? No wybacz ze tam grają takie marki jak Arsenal, Chelsea, Manchester United czy teraz dobrze grający Tottenham - który moim zdaniem moze wygrać LE. Moge o tym dyskutować ciągle, tylko bez napinki :)
Edytuj
Mi to zal, że druzyna która nie zasługuje wogole na puchary trafia na juve :( ale cóż... a szans na wyjście z grupy nie ma. I myśle, że przynajmniej jeden wynik bedzie dla lecha kompromitujacy.